CAMPIONATUL RM LA TURISM PEDESTRU ȘI MONTAN

la turism pedestru

Proces verbal nr. 1 al rezultatelor competiției

Organizator: Federația de Turism Sportiv din Republica Moldova, Stația Tinerilor Turiști Bălți

21-23.12.2018,    mun. Bălți, Republica Moldova

Arbitru principal: Nița Svetlana      Secretar principal: Ratușneac Ecaterina

Categorie: M16      Rang: 2


Nr.EchipaNume, prenumeAntrenorRezultatCategoria îndeplinităLoc
1CT ZUBRMadjar Nichita
Constandachi Natalia00:08.52I
2STT Bălți „Barsî”Cozacenco Chiril
Nița Ștefan00:33.00II
3STT Bălți „Campiionii”Cuprin Dmitrii
Rusu Oxana00:10.18III
4STT Bălți „Campiionii”Guțu Alexandr
Rusu Oxana00:10.504
5CT ZUBRIvanov Stanislav
Constandachi Natalia00:11.005
6STT Bălți „Neposedî”Nemțan Dumitru
Labo Leonid00:11.446
7STT Bălți „Areal”Carnatovschii Dumitru
Harabari A.00:12.097
8SOTT UngheniJardan Valeriu
Iurii Larisa00:12.338
9SOTT UngheniMunteanu Lilian
Iurii Larisa00:12.439
10STT Bălți „Neposedî”Harabari Dumitru
Labo Leonid00:12.4310
11STT Bălți „Areal”Zelinschii Nichita
Harabari A.00:13.4611
12STT Bălți „Barsî”Palamari Egor
Nița Ștefan00:14.2612
13SOTT UngheniStruc Alexandru
Iurii Larisa00:16.2613
14SOTT UngheniRotari Stanislav
Iurii Larisa00:17.5614
15STT BălțiPrisacaru Andrei
Scripnic Roman00:17.3215
16SOTT UngheniStroevici Bogdan
Iurii Larisa00:18.2516
17SOTT Chișinău P. RareșGordievschi Egor
Cozma Vasile00:19.5717
18STT „Orleata”Cobîlaș Andrian
Golocolenov Vladimir00:21.3918
19STT Bălți „DBM”Caliga Daniil
Zacherrnicinîi Serghei00:23.2019
20STT Bălți „DBM”Caliga Nichita
Zacherrnicinîi Serghei00:25.2520
21STT Bălți „DBM”Hăbășescu Artiom
Zacherrnicinîi Serghei00:25.5521
22STT Bălți „DBM”Gangan Vladimir
Zacherrnicinîi Serghei00:29.2722
23STT Bălți „Neposedî”Nasîrin Ivan
Labo Leonid00:29.3423
24SOTT UngheniCegolea Stanislav
Iurii Larisa00:29.3624
25SOTT Chișinău P. RareșUrecheanu David
Cozma Vasile00:34.0625
26STT Bălți „Barsî”Verbițchii Eugen
Nița Ștefandsq26
27STT Bălți „DBM”Popovici Marius
Zacherrnicinîi Sergheidsq27
Яндекс.Метрика